FOTOZCEST.CZ : JEDINEČNÁ FOTOGRAFICKÁ SOUTĚŽ

Průběžné pořadí 2013

průběžné
pořadí

Jméno

počet
bodů
1.

Ondřej Záruba

21
2.-5.

Tibor Popela  

20
2.-5.

Jean-Paul Amez-Droz

20 
2.-5.

Zdeněk Šabacký

20
2.-5.Radim Glajc20
6.Petr Štípek17
7.-9.

Gabriela Matulová

15
7.-9.

Pavel Korecký

15
7.-9.Jaroslava Melicharová

15

10.Jirka Soukup13

Cestujete po naší krásné republice nebo v zahraničí a fotografujete? Pokud ne, rychle začněte! Je zde nová fotografická soutěž, která vznikla ve spolupráci dvou významných společností ve svém oboru. Nejčtenějším cestovatelským časopisem v České republice, Lidé a Země, který je spoluvytvářen samotnými čtenáři a dává prostor cestopisným článkům a fotoreportážím ze všech koutů světa. Generálním partnerem a organizátorem soutěže je významná fotografická firma OEHLING CZ s.r.o., která má ve svém mottu
„ Váš partner na cestě k fotografii!! "

Většina z nás, kteří cestujeme, pořizujeme velké množství fotografií, některé nepovedené, jiné zdařilé. O ty zdařilé nám jde. Bohužel ale, ne všichni máme možnost prezentovat své fotografie jinak, než svým blízkým, anebo pomocí internetových galerií. A protože jsme lidé hraví a soutěživí, připravili jsme pro vás atraktivní foto soutěž.

Soutěžní kategorie pro rok 2014

Jak začít soutěžit

Pokud ještě nemáte žádnou fotografii, kterou byste mohli poslat do soutěže "Foto z cest", vydejte se na nějakou výpravu s fotoaparátem a vytvořte fotografie. I když možnosti nejsou omezeny hranicemi České republiky, stačí fotografie z oblíbených míst u vás doma.

Registrace do soutěže je jednoduchá. Stačí vyplnit krátký formulář na tomto webu s nejnutnějšími údaji.

Nahrajte svoje fotografie do galerie, pomocí jednoduché aplikace na tomto webu. Nezapomeňte vybrat vhodnou kategorii.

Až pořadatel soutěže prohlédne vaši fotografii a uzná, že je vhodná pro zveřejnění, objeví se snímek v soutěžní fotogalerii. Tam si ji budou moci prohlédnou ostatní návštěvníci stránek.

Po ukončení kola všechny fotografie prohlédnou porotci a vyhodnotí ty nejzdařilejší. Výherci budou kontaktováni podle zadaných údajů v registraci.

Organizátor: Mediální partneři:   Partneři soutěže:    
       
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ